Pénzügyi munkatárs

Projektmenedzsmenttel foglalkozó megbízónk részére Pénzügyi munkatársat keresünk.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdász/pénzügy)
  • minimum 3-5 év releváns költségvetési/közigazgatási szervnél szerzett szakmai tapasztalat

Az ideális jelölt :

  •  pénzügyi/ közgazdasági szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • MS Office erős, felhasználó szintű használata
  • önálló munkavégzésre való képesség, lényeglátás
  •  jó együttműködő képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • monotónia tűrés

Ellátandó feladatok:

  • személyzetkezelés: munkaerő állomány átvizsgálása, a bérezési struktúra és a cafeteria rendszer optimalizálása
  •  bevételek – kiadások alakulásának vizsgálata a vírushelyzet előtt és után
  • kapott támogatások felhasználásának ellenőrzése
  •  beruházások, felújítások pénzügyi dokumentációjának átvizsgálása
  • üzleti terv ellenőrzése
  •  a könyvelési dokumentumok átvizsgálása, céganalízis készítése
  • adóoptimalizálási lehetőségek feltárása
  • cash-flowt befolyásoló főbb tényezők, egyedi, egyszeri és rendkívüli tételek kiszűrése, optimalizálása

Előny:

  • költségvetési intézményben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • államháztartási mérlegképes könyvelőivégzettség
  • projekt-pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bruttó 600.000 -850.000 Ft/hó bérezés
  • Laptop, telefon
  • Támogató közeg, modern munkakörnyezet

Munkavégzés hely:

  • Budapest, V. kerület

Jelentkezzen erre a pozícióra

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx