Felszolgáló

Budapesti luxusszálloda megbízásából FELSZOLGÁLÓ munkatársat keresünk!

A 227 szobás szálloda csapatának minden tagja a vendégek maximális elégedettségéért dolgozik. Az étkezések fontos részét képezik a szálloda szolgáltatásának, mert vendégeik igényesek arra, hogy széles választékú, jó minőségű étkezéseket vehessenek igénybe, és annak szervírozásában sem legyen kivetni való.

Ha szívesen csatlakoznál egy lelkes, és szakmailag elhivatott, és a vendégek és a szálloda által is megbecsült csapathoz, ne habozz!

Várjuk jelentkezésed FELSZOLGÁLÓ munkakörben!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
  • Üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok elvégzése, a vendégtér előkészítése a nyitásra valamint az árukészlet figyelemmel kísérése,
  • Vendégek fogadása, protokoll szerinti ültetése, foglalások kezelése
  • Rendelésfelvétel
  • Ételek, italok ajánlása, leírása, vendégek különböző igényeinek (pl.ételallergia) figyelembevételével
  • A megrendelt ételeknek megfelelő teríték elhelyezése
  • Az ételek megfelelő hőmérsékleten történő felszolgálása, szervírozása
  • Az ételek-italok minőségénekellenőrzése, visszajelzés kérése
  • Számla kiállítása, pénztárgép kezelése
  • Fizettetés
  • A vendégtér tisztán tartása
AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Szakmai affinitás, szakma szeretete Szakmai képzettség megléte, minimum 3 év szakmai tapasztalat, referencia Ápolt megjelenés és személyi higiénia Angol nyelv társalgási szintű ismerete

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Egyéb idegennyelv társalgási szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes fizetés Munkaruha Online és helyi tréningek Dolgozói étkezés Korrekt bejelentés és foglalkoztatás

Jelentkezésed emailben várjuk, a toborzas@dominicani.hu email címre!

Job Category: Vendéglátás
Job Location: Budapest