Klinikai vizsgálati monitor- Senior CRA

Megbízónk részére munkatársakat keresünk SENIOR CLINICAL RESEARCH ASSOCIATE (CRA) /Klinikai vizsgálati monitor pozícióba.

Feladatok:
  • közreműködés a vizsgálóhelyek kiválasztásában,
  • Fázis I-IV klinikai vizsgálatok monitorozása ICH GCP (R2) szerint (CRA),
  • vizsgálati helyszínek személyi és tárgyi feltételeinek helyi ellenőrzése,
  • kapcsolattartás a vizsgálóhelyek, Megbízó képviselőivel,
  • jelentések írása és nyomon követése.

Elvárások:
  • orvos/gyógyszerész/egyéb természettudományi végzettség;
  • ICH GCP R2, hazai, nemzetközi jogszabályok, etikai előírások naprakész ismerete;
  • szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • legalább 1-3 éves gyakorlat vizsgálóhelyi monitorozásban.

Juttatások:
  • versenyképes fizetés, havi bruttó 800.000-1.000.000 Ft közötti bérkeret (szakmai tapasztalattól függően);
  • céges gépkocsi, laptop, telefon;
  • multinacionális munkakörnyezet.

Szükséges tapasztalat, végzettség és nyelvtudás:
  • 2-3 év szakmai tapasztalat előny
  • Felsőfokú (főiskola/egyetem)
  • angol (Középfok/kommunikációképes szint), előny szakmai angol nyelvismeret

Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony