Vezetői asszisztens – sales-marketing projektvezető

Feladataid:

  • ügyvezető(k) támogatása műszaki-szakmai kérdésekben
    – termékpaletta átvizsgálása, megújítása, frissítése
    – új beszállítók (külföldiek) és megrendelők (külföldiek) feltérképezése, megkeresése, kapcsolatépítés
    – a munkatársak irányítása, valamint operatív működésük felügyelete
  • területi képviselők koordinálása
    – folyamataik nyilvántartása, frissítése
    – célok és elvárások kidolgozása, munkafolyamatok ezekhez való igazítása
    – szakmai egyeztetések teljeskörű ügyintézése
    – szerződéskötési folyamat előkészítése-támogatása
    – logisztika, átadási folyamatok előkészítése, felügyelete, kézben tartása
  • Sales és marketing ügyek támogatása
    – kommunikáció a partnerekkel
    – felmerülő problémák kezelése, megoldása
    – ajánlatok készítésének megújítása, elkészítése-lekövetése
    – ügyfélkör folyamatos bővítése

Amit kínálnak:

  • teljes állás
  • próbaidő letelte után rugalmas munkarend
  • nettó min. 550 ezer forint munkabér
  • próbaidő letelte után egyéb juttatások
  • mobiltelefon és laptophasználat
  • céges autó
  • családias hangulatú, motiváló közösség
  • folyamatos fejlődési, tanulási, előrelépési lehetőség

Elvárások:

  • műszaki felsőfokú végzettség
  • legalább 2-3 év tapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség magyarul és angolul, szóban és írásban egyaránt
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás
  • gyors tanulási képesség
  • vezetői képességek
Job Category: Asszisztens Projektvezető
Job Type: Teljes állás
Job Location: Budapest III. kerület