Személyi asszisztens

Mik lesznek a feladatok?

  • Alapvetően egy felsővezető napi programjainak támogatása, kézbentartása szervezési oldalról
  • Naptár kezelése és a határidők pontos nyomon követése
  • Megbeszélések szervezése
  • Beérkező céges-, és külső telefonhívások fogadása
  • Érkező és kimenő postai küldemények kezelése, adminisztrálása
  • Dokumentumok iktatása
  • Irodaházon kívül felmerülő kisebb ügyintézések, külön cég autóval

Amit mi adnak:

  • Bruttó 600.000 Ft – 700.000 Ft tapasztalattól függően
  • Nagyvállalati, stabil háttér
  • Modern, elegáns környezet
  • Mobiltelefon saját használatra és céges kedvezmények
  • Magas színvonalú céges étterem
  • Parkolási lehetőség

Elvárások:

  • Kedves, megbízható személyiség
  • Figyelmes és precíz munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalattal

Megbízónk egy alkatrészkereskedelmi országos nagyvállalat, megbízható anyagi háttérrel, és kiegyensúlyozott működéssel, amit immár több, mint 3.000 munkatárs biztosít. A hazai piac mellett megjelent már más országokban is. A cég központi vezetésében dolgozó igazgató mellé szükséges új munkatárs, bővülés miatt.

Job Category: Asszisztens
Job Type: Teljes állás
Job Location: Budapest