Kontrolling referens

Megbízónk a Nemzeti Örökség Intézete (NÖRI) keresi új munkatársát, aki állami költségvetésben és államháztartásban szerzett kontrolling tapasztalatokkal rendelkezik, és jártas ezen folyamtok működtetésében és fejlesztésében.

A feladatról

  • Elemző és kontolling feladatok ellátása, fejlesztése
  • Javaslataival segíti a munkakör végső kialakítását – induló státuszról van szó
  • Elemzi a pénzügyi folyamatokat, valamint javaslatokat dolgoz ki azok fejlesztésére
  • Aktívan részt vesz a törzsadatok kezelésében és a pénzügyi tervezésben
  • Szükséges gazdaságossági számítások elvégzése, illetve elő- és utókalkulációk elkészítése
  • Pénzügyi és nyomonkövetési szerep  különféle projektekben, azok megvalósításában, elszámolásában
  • Figyelemmel kíséri a tervezés alakulását és koordinálja azok időszakos felülvizsgálatát, ezért szoros szakmai kapcsolatban áll a társigazgatóságokkal
  • A működéssel összefüggő jelentések, kimutatások és statisztikák készítése

A munkahely:

  • Budapest VIII. – NÖRI, azon belül a Gazdálkodási Igazgatóság
  • Az igazgatóság  13 fős
  • A közvetlen munkatárs és egyben felettes az igazgató-helyettes
  • Könyvelőkkel (2 fő) szoros együttműködés szükséges
  • Támogató, együttműködő légkör
  • Tervezhető, kiszámítható feladatok
  • Gyönyörű, műemléki környezet, legújabban felújított irodáiban
  • A feladatok elvégzéséhez friss informatikai géppark.

Amit várnak:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi (egyetemi vagy főiskolai, BSc vagy MSc szintű) végzettség
  • Költségvetésben, államháztartásban szerzett szakmai tapasztalat – legalább 2-3 év
  • forras.net – ismerete
  • Magabiztos, felhasználó szintű számítógépes ismeretek, kiemelten Word, Excel
  • Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés.
  • Jó kommunikációs, tárgyalási és kiváló problémamegoldó készség
  • Szakmai kérdésekben tudja támogatni a vezetést
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő
  • Szabályzatok, jogszabályok, eljárási rendek megismerése és és következetes alkalmazása
  • Feladatközpontú gondolkodás
  • Cselekvőképes, magyar állampolgár és büntetlen előélet
  • Magára és munkájára igényes hozzáállás
  • Alkalmanként jól viseli a stresszt és a monotóniát (nem unalmat)

Előny lehet:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Pénzügyi kontrolling területen szerzett tapasztalat

Amit adnak:

  • Határozatlan idejű, közalkalmazotti jogviszony
  • Heti 40 órás munkaidő
  • Áprilisi kezdés
  • 4 hónap próbaidő
  • Továbbképzések
  • Támogató, együttműködő munkatársak és barátságos munkahelyi légkör;
  • A béren kívül juttatások
    • Cafeteria
    • Munkába járási támogatás
  • Biztos, kiszámítható munkahely

Job Category: Pénzügy
Job Type: Teljes állás
Job Location: Budapest