Junior IT Sales

Feladatok:

  • Megtalálja az értékesítési célközönség szereplőit
  • Szakmai és üzleti kapcsolatokat épít és fenntart a leendő és meglévő ügyfelekkel
  • Felelősséget vállal az ügyfelek elkötelezettségéért és elégedettségéért
  • A megoldás céljából telefonon, személyesen és írásban egyeztet ügyféllel és házon belül
  • Elemzi a versenytársakat és a piaci trendeket
  • Ajánlatok elkészítéséhez szükséges háttér adatokat gyűjt
  • Közreműködik az adminisztrációban

Akit keresünk:

  • Korábbi tapasztalatainak köszönhetően képes megtalálni azokat a potenciális ügyfeleket, akiknek segíthet a kínált ügyviteli és létesítménygazdálkodási szoftver.
  • Írásban és szóban egyaránt hatékonyan kommunikál
  • Kreatívan gondolkodik és segíti a sales csapat munkáját.

Előnyt jelent:

Értékesítési tapasztalat felhőalapú SAAS szoftverek terén

Ügyviteli és létesítménygazdálkodási szoftver kapcsán szerzett tapasztalat

Releváns kapcsolatrendszerrel rendelkezik

Amit kínálunk:

Dinamikus, kimagasló szakmai színvonalat képviselő csapat

Naprakész, rugalmasan fejlődő termék

Stabil vállalati háttér, versenyképes jövedelem és prémium rendszer

A lehetséges munkaadóról:

Megbízónk 35 éve meghatározó szerepet tölt be az ügyviteli szoftverek piacának gazdálkodási rendszerével.  Magyar tulajdonú, dinamikus, lendületes és innovatív cég. Jelenleg összesen közel 1000 vállalat, közigazgatási, költségvetési intézmény vagy önkormányzat használja az általuk fejlesztett rendszereket, valamint ezek informatikai és szakmai szempontból kiemelten támogatott moduljait.

A három évtizedes tapasztalat biztos alapokat ad és ehhez szükség van a folyamatos megújulásra is. Ezért az új rendszer(ek) fejlesztése kapcsán, amellyel hosszútávú céljuk a nemzetközi nyitás, és minél nagyobb teret nyerni a magyar létesítménygazdálkodási software piacon. Ezekhez a feladatokhoz keresünk értékesítő kollégát, aki jártas szoftverértékesítés területen.

Job Category: Értékesítés
Job Type: Teljes állás
Job Location: Budapest