Felsővezetői asszisztens

felsővezetői asszisztens

Megbízónk részére felsővezetői asszisztens munkatársat keresünk, személyi asszisztensi, titkárságvezetői és egyéb adminisztrációs feladatok ellátására.

Feladatok:

  • teljes körű támogatás nyújtása felsővezető részére, a napi munkavégzés segítése
  • információáramlás biztosítása
  • titkársági feladatok ellátása
  • vezetői naptár kezelése
  • határidők pontos figyelemmel kísérése
  • levelezés, iratok naprakész nyilvántartása
  • reprezentációs programok szervezése, lebonyolítása
  • megbeszélések szervezése
  • ügyfelek, vendégek fogadása, vendéglátása

Szükséges készségek, kompetenciák, elvárások:

  • szervezőképesség, problémamegoldó készség
  • határozottság, önálló munkavégzés
  • kitartó, lelkes és kitartó
  • egyértelmű feladat-meghatározó készség
  • jó fogalmazó készség, jó helyesírás, tárgyilagosság
  • kedvesség, támogató hozzáállás
  • rugalmasság, terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • precizitás, jó rendszerező készség, megbízhatóság
  • kulturális közegben szívesen mozog

Várható kereset: 450-650.000 Ft/hó

Tervezett próbaidő: 3 hónap

Jelentkezés: toborzas@dominicani.hu

Job Type: Teljes állás
Job Location: Budapest