Felsővezetői asszisztens- titkárságvezető

Magas és mélyépítéssel foglalkozó nemzetközi megbízónk részére Felsővezetői asszisztens-titkárságvezető munkakörbe keresünk munkatársat.
Feladatok:
  • az első számú vezető napi ügyeinek operatív támogatása
  • újonnan bekapcsolódó (titkársági) munkatársak bevezetése
  •  az igazgatósági adminisztratív munkák koordinálása
  •  szakmai anyagok és folyamatok előrehaladásának nyomon követése, szükség esetén a pillanatnyi  helyzetről való referálás
  •  szerződések és pénzügyi dokumentumok nyilvántartása és iktatása
  •  vezetői levelezések előkészítése magyar és angol nyelven
  •  naptáregyeztetések – találkozók előkészítése
  •  képzések, tréningek szervezésében való közreműködés
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség – magasabb végzettség előny
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban (pl.: tárgyalási emlékeztetők ezen nyelven való elkészítése)
  • hasonló, felsővezetői asszisztenciában szerzett tapasztalat
  • MS Office alap irodai szoftverek és Power Point széleskörű ismerete és használata, készség szintű alkalmazása
  • gondos és precíz feladatvégzés
  • egyenes, nyílt kommunikáció
  • önálló munkavégzésre való készség
Előny:
  • francia nyelvismeret (társalgási szint felett)
  • multinacionális vagy nagyvállalati környezetben, intézményrendszerben szerzett tapasztalat, ami segíti az eligazodást komplex irányítási rendszerekben, alkalmazásukban
  • több, mint 2-3 év asszisztens munkakörben töltött szakmai tapasztalat
  • GYES/GYED-ről való visszatérés
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • heti 40 órás munkakör ( irányadó munkarend 8:00-tól 16:30-ig)
  • távmunka lehetősége (jelenleg kialakítás alatt a rendszer)
  • tervezett fizetési keret: br. 450-650 Ft/hó
  • béren kívüli juttatás – cafatéira 450.000 Ft/év
  • magán egészségügyi ellátás
  • munkába járási támogatás
  • laptop, telefon
Munkavégzés helye: Budapest III. kerület
Job Category: Irodavezető
Job Type: Teljes állás
Job Location: Budapest