Senior C++ fejlesztő

Mik lesznek a feladatok?

    • Beágyazott rendszerek fejlesztése a vállalat K+F fejlesztéseihez kapcsolódóan
    • Raktárautomatizáláshoz kapcsolódó célgépek és intelligens raktári robotok fejlesztése
    • Multiprocesszoros, elosztott szoftver rendszer tervezése és fejlesztése
    • Prototípus alrendszerek és berendezések üzembe helyezése és tesztelés támogatása
    • Szoros együttműködés a tervezőcsapat többi tagjával: hardver- és gépészmérnökökkel

Amit adnak:

    • Br. 1.100.000 Ft – 1.500.000 Ft
    • Nagyvállalati, stabil háttér
    • Professzionális szakmai háttér és környezet
    • Prémium munkaeszközök céges és privát felhasználásra is
    • Jól felszerelt prototípus labor, gépműhely
    • Agilis csapat, hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál
    • Teljes állás, napi 8 órában
    • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség, minden nap gyümölcsnap
    • Ingyenes parkolási lehetőség
    • Modern, elegáns környezet

Elvárások:

    • C, C++ senior ismeretek
    • MS SQL ismeret
    • STM32, ARM
    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • 3-5 éves tapasztalat beágyazott C fejlesztés területén
    • Felelősségteljes, figyelmes , önálló munkavégzés
    • Kiváló fejlesztői logika és problémamegoldó képesség

Megbízónk egy alkatrészkereskedelmi országos nagyvállalat, megbízható anyagi háttérrel, és kiegyensúlyozott működéssel, amit immár több, mint 3.000 munkatárs biztosít. A hazai piac mellett megjelent már más országokban is. A cég központi vezetésében dolgozó igazgató mellé szükséges új munkatárs, bővülés miatt.

Job Category: C++ fejlesztő IT
Job Type: Teljes állás
Job Location: Budapest